Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beste Çalışmam ( Alone )

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Beste Çalışmam ( Alone )

Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle gene gitarda clean mod'da takılırken arpej çıkardım ve arpej ile ritimi birleştirdekten sonrada üstüne küçük bir solo yazarak bir beste çalışması yaptım adınıda alone koydum umarım beğenirsiniz yorumlarınızı esirgemesseniz mutlu olurum

http://www.myspace.com/mertguder/mus...-der--78576868

yukarıdaki myspace linkimden dinleyebilirsiniz ..

Ben şahsen beğendim tebrikler devam

Yorum

emirbahcivan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Ben şahsen beğendim tebrikler devam
      Teşekkür ederim kardeşim yorumun için

Yorum

Solo tonun bence şarkının ruhuna pek uymamış.

Bu melodileri bir de clean gitarda veya çok hafif bir distortion tonunda kaydetmeyi denemelisin.Öte yandan hakim olmadığın bir takım tekniklerden kaçınarak daha sade bir kompozisyon kurmanı tavsiye ederim.
        Altyapıdaki gitarın tonlaması ve derinliği iyi olmuş.Fakat solo konusunda melodiyi biraz daha sadeleştirip çok başarılı olmadığın tekniklerden kaçınarak bir melodi ile sadeleştirmeyi denemeni tavsiye ederim.

Kayıdın sesi biraz düşük kalmış.Özellikle altyapıda çalan ritimin sesi ile solo dengesini kurman gerekiyor.

Dediklerimi dikkate alıp yeni bir kayıt yaparsan daha başarılı bir çalışma olacağına inanıyorum.

İyi çalışmalar emek vermeye devam etmelisin.

Yorum

Guzel bir calisma, kayıtlarini takip edecegim...

Yorum

devam arkadaşım başarılı

Yorum

Clean ritim basit ama güzel zaten önemli olanda bu, solo ise biraz daha ton ve teknikte gelişmeyle daha iyi bi kıvama gelecektir

Yorum

Hocam parça süper, solo da çok güzel. Ancak drive çok tiz olmuş gibi. Yakında Winamp kütüphanemde yerini alacak bu parça, öyle gözüküyor

Yorum

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim evet drive biraz tiz fakat çeşitli drive tonları denedim ama en hoşama giden bu oldu yapıcı yorumlarınızı dikkate alıp daha sonraki projelerimde hepsini teker teker uygulamaya çalışıcam sağolun

Yorum

Süper olmuş arkadaşım Tek eksiği distortion tonunda sesin sanki biraz fazla tizli oluşu

Yorum

master_88 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Süper olmuş arkadaşım Tek eksiği distortion tonunda sesin sanki biraz fazla tizli oluşu
                      Teşekkür ederim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                      X